Turniej piłkarski z cyklu Cresovia Cup 2017

Sport w naszym mieście

Przy dofinansowaniu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie 26 lutego w hali Szkoły Podstawowej nr 2 w Górowie Iławeckim przeprowadzony został turniej halowej piłki nożnej Żaków (rocznik 2009) o Puchar Rady Miasta.

 

Niedzielny turniej ten jednocześnie zakończył cykl rozgrywek piłkarskich Cresovia Cup 2017 organizowanych w ramach projektu „Integracyjny turniej ekologiczny”, realizowanego przez AP „Cresovia 2015”.

W turnieju zagrało sześć drużyn: AP Cresovia I Górowo Ił., AP Cresovia II Górowo Ił., Mazuria Giżycko, Orlęta Reszel oraz Polonia I Lidzbark Warmiński i Polonia II Lidzbark Warmiński.

Rozgrywki prowadzone były systemem „każdy z każdym”, zgodnie z zasadą, że na tym etapie szkolenia radość z gry jest najważniejsza. Na zakończenie turnieju nie była prowadzona klasyfikacja końcowa. Wszystkie drużyny otrzymały puchary i pamiątkowe medale.

Dodatkowo organizatorzy wręczyli wyróżnienia indywidualne dla poszczególnych zawodników:

– najlepszy zawodnik turnieju – Daniel Szyk (AP Cresovia I 2015)

– najlepszy bramkarz – Maciej Białobrzeski (Polonia Lidzbark Warmiński)

– król strzelców – Mateusz Kozłowski (Mazuria Giżycko).

Wyróżnienia w drużynie:

– Mateusz Osmolik ( Mazuria Giżycko )

– Patryk Traczyński ( Orlęta Reszel )

– Mateusz Oleksy ( Polonia I Lidzbark Warmiński)

– Dominik Dworzański ( Polonia II Lidzbark Warmiński)

– Jakub Głębocki ( AP Cresovia I 2015 )

– Damian Kachel ( AP Cresovia II 2015 )

Wyniki spotkań:

  1. AP CRESOVIA I GÓROWO IŁ.– POLONIA II LIDZBARK WARM. – 3:0
  2. MAZURIA GIŻYCKO – ORLĘTA RESZEL – 4:0
  3. POLONIA I LIDZBARK WARM. – AP CRESOVIA II GÓROWO IŁ. – 3:0
  4. POLONIA II LIDZBARK WARM. – ORLĘTA RESZEL – 0:5
  5. AP CRESOVIA II GÓROWO IŁ. – MAZURIA GIŻYCKO – 0:9
  6. AP CRESOVIA I GÓROWO IŁ. – POLONIA I LIDZBARK WARM. – 2:0
  7. ORLĘTA RESZEL – AP CRESOVIA II GÓROWO IŁ. – 5:0
  8. MAZURIA GIŻYCKO – AP CRESOVIA I GÓROWO IŁ. – 4:0
  9. POLONIA I LIDZBARK WARM. – POLONIA II LIDZBARK WARM. – 2:0
  10. AP CRESOVIA I GÓROWO IŁ. – ORLĘTA RESZEL. – 2:1
  11. POLONIA II LIDZBARK WARM. – AP CRESOVIA II GÓROWO IŁ. – 0:1
  12. POLONIA I LIDZBARK WARM. – MAZURIA GIŻYCKO – 0:3
  13. AP CRESOVIA I GÓROWO IŁ. – AP CRESOVIA II GÓROWO IŁ – 3:0
  14. ORLĘTA RESZEL – POLONIA I LIDZBARK WARM. – 2:1
  15. MAZURIA GIŻYCKO – POLONIA II LIDZBARK WARM. – 6:1
Facebooktwitter