VII Mistrzostwa Województwa Warmińsko–Mazurskiego LZS w Strzelaniu z Broni Pneumatycznej odbyły się 1 października w Hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jezioranach. W zawodach uczestniczyło jedenaście trzyosobowych drużyn.

Rywalizacja przebiegała w karabinku i pistolecie. Pierwsza tura zespołowa polegała na oddaniu po 5 strzałów w 3 seriach przez każdego z uczestników, więc maksymalnie można było uzyskać 150 pkt. Najlepsza wyłoniona szóstka strzelająca z karabinka przechodziła do części finałowej zawodów. W tym gronie znalazł się nasz zawodnik Kazimierz KROWIAK, który uzyskał 123 pkt i zajmował po pierwszej fazie 6 miejsce. Na siódmej pozycji uplasował się kolejny zawodnik z Górowa Iławeckiego Marek Maślanik, który „ustrzelił” 122 pkt jednak do ścisłego finału nie zakwalifikował się.

W finale nasz „strzelec wyborowy” Kazimierz Krowiak znacznie się poprawił i z wynikiem 131 pkt uplasował się na drugim miejscu w klasyfikacji generalnej karabinka, gdyż wyniki z pierwszej tury były dodawane do serii finałowej. Ostatecznie Kazimierz Krowiak z miejsca szóstego wskoczył na miejsce DRUGIE zdobywając tym samym tytuł Wicemistrza Województwa Zrzeszenia LZS w strzelaniu z karabinka pneumatycznego.

Równocześnie prowadzona była klasyfikacja drużynowa (liczono wyniki tylko z pierwszej fazy), w której zawodnicy z Górowa Iławeckiego (Kazimierz Krowiak – karabinek, Marek Maślanik – karabinek, Jerzy Tatol – pistolet) zajęli trzecie miejsce zdobywając brązowy medal, jednocześnie powtarzając wynik z ubiegłego roku.

W konkurencji pistolet pneumatyczny Jerzy Tatol zajął nielubiane przez sportowców czwarte miejsce (tak jak w roku ubiegłym).