Personal Backup to program, który umożliwia stworzenie kopii zapasowej danych zapisanych na dysku twardym komputera lub pamięci przenośnej.

Co ciekawe, Personal Backup zawiera dwa rodzaje kreatorów, które adresowane są odpowiednio do mniej, jak i bardziej doświadczonych użytkowników, chcących zabezpieczyć swoje pliki. Poszczególne kreatory oferują możliwość skorzystania z rozmaitych opcji o różnym stopniu skomplikowania (np. możliwość korzystania z linii poleceń) i ułatwiają przeprowadzenie operacji związanej z utworzeniem kopii zapasowej.

Bardzo ciekawą funkcjonalnością Personal Backup jest możliwość zautomatyzowania procesu tworzenia kopii zapasowej. Program można skonfigurować w taki sposób, by tworzył kopię zapasową określonych plików lub całej zawartości dysku twardego po uruchomieniu systemu operacyjnego.

Personal Backup dba również o bezpieczeństwo użytkownika, korzystając z szyfrowania AES, dzięki któremu wszystkie dane są zabezpieczone. Jednocześnie pozwala na weryfikację danych znajdujących się w kopii zapasowej.

Źródło: dobreprogramy.pl

Facebooktwitter

Do pobrania

Plik Opis Wielkość pliku Pobrania
zip pb-setup-5.8.1005 Rozmiar pliku: 14,91 MB, Licencja: bezpłatna
15 MB 450
Kategorie: Programy

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Skip to content