„104 lata Janiny”

To nie jest pomyłka. Właśnie taki napis widniał na wspaniałym torcie wręczonym pani Janinie Tuszyńskiej na podniosłej uroczystości  – jej 104 urodzinom, urządzonym w Gminnym Domu Pomocy Społecznej w Kamińsku we wtorek 20 lutego.

Tego szczególnego dnia dostojną, pełną wigoru jubilatkę odwiedziła najbliższa rodzina, znajomi i przyjaciele. Były kwiaty i prezenty, wspólne fotografie, a w pierwszej kolejności dużo miłych i ciepłych słów, najpierw od dyrektor placówki pani Agnieszki Gorzyckiej i później od innych, obecnych na uroczystości.

W specjalnym liście do Pani Janiny Wójt Gminy Górowo Iławeckie Bożena Olszewska-Świtaj napisała: „Z okazji 104 rocznicy urodzin składam serdeczne gratulacje i gorące życzenia zdrowia, szczęścia i pomyślności. Niech każdego dnia towarzyszy Pani wspierająca miłość i troska ze strony najbliższych, niech napawa Panią poczuciem dumy z życiowych doświadczeń.

Świeczki na jubileuszowym torcie, upieczonym przez pracownice Domu, dostojna jubilatka zdmuchnęła samodzielnie.

O oprawę muzyczną na akordeonie podczas uroczystości zadbał pan Henryk Wojnicz.

Facebooktwitter

root

Next Post

Sportowa sobota w Górowie Iławeckim

śr Lut 21 , 2018
Po raz dwunasty spotkali się w sobotę 2 grudnia na hali sportowej w Górowie Iławeckim funkcjonariusze Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej aby wziąć udział w Turnieju Halowej Piłki Nożnej o puchar komendanta. Turniej rozpoczął się o godz. 10.00.

Zobacz także...