Niecodziennych gości przywitali w swoich progach w piątek 28 października przedszkolaki i wychowawcy z Przedszkola Miejskiego w Górowie Iławeckim.

Na spotkanie z najmłodszymi mieszkańcami naszego miasta przyjechali funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Bartoszycach (Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego) oraz Komendant Komisariatu Policji w Górowie Iławeckim Dariusz Tadorowski.

Na początku spotkania przedszkolna społeczność podziękowała za bezinteresowną i owocną współpracę z placówką pani Justynie Raczyńskiej reprezentującej Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie oraz panu Mateuszowi Mizio z Firmy Eko-Bart S.C.

Tematem spotkania z funkcjonariuszami policji było bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Dzieci wysłuchały pogadanki o tym, jak należy zachowywać się na drodze, jak się odpowiednio ubierać, w co dodatkowo wyposażać swoje plecaki, a także jak zachowywać się w czasie podróży samochodem czy autobusem.

Przedszkolaki ze swojej strony wykazały się odpowiednią wiedzą na temat bezpieczeństwa, chociaż miały także wiele pytań, na które wyczerpująco odpowiadały prowadzące spotkanie panie policjantki.

Ten dzień, z całą pewnością, Przedszkole może uznać za szczególnie pouczający i udany.

 

Facebooktwitter

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Skip to content