Podopieczni świetlicy opiekuńczo-wychowawczej w Górowie Iławeckim wraz zaproszonymi gośćmi w godzinach popołudniowych 15 grudnia spotkali się, aby wspólnie zasiąść do wigilijnego stołu.

 

Tradycyjnie, spotkanie rozpoczęło się od powitania zaproszonych osób i kolęd uczestników świetlicy, którzy zaprezentowali swoje umiejętności artystyczne, przybliżając zgromadzonym gościom istotę świąt Bożego Narodzenia. W tym roku jasełka odbyły się pod hasłem „Maleńka miłość zbawi świat”.

Po zakończonym występie dzieci, wspólnej modlitwie i przełamaniu się opłatkiem, każdy zaproszony otrzymał upominek ze świątecznymi życzeniami, przygotowany przez uczestników świetlicy. Oczywiście, na tak wspaniałej uroczystości nie mogło zabraknąć również prezentów dla małych aktorów.

W trakcie spotkania czas naszym gościom umilił Szymon Sobczak – jeden z podopiecznych świetlicy, który zaprezentował swoje umiejętności wokalne w świątecznym repertuarze.

Uczestnicy świetlicy wraz z opiekunem składają najserdeczniejsze życzenia zdrowych, pogodnych świąt Bożego Narodzenia spędzonych w gronie najbliższych osób, aby Maleńka Miłość zagościła w sercu każdego z nas! Wesołych Świąt!

 opiekun świetlicy

Monika Kuśmierczyk

Facebooktwitter

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Skip to content