Turniej odbył sie w sobotę 9 września w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 2 w Górowie Iławeckim. Tym razem obyło się bez kontuzji i wszelkich innych komplikacji. Wszyscy, mamy nadzieję, mieli przyjemność ze zmagań i przypomnieli sobie, po wakacyjnej przerwie, o co w siatkówce halowej chodzi.


W niezwykłym wręcz pojedynku finałowym, w którym nikt ani przez chwilę nie zwalniał ręki, zmierzyła się ekipa gospodarzy TEAM Cresovia Górowo Iławeckie z faworytem rozgrywek Ketron TEAM złożonej z zawodników KPS „Choroszcza” Olsztyn. Mecz ten przy sporym zainteresowaniu kibiców został rozstrzygniety dopiero w tie-break’u. Tutaj zadecydował blok Pawła „Borka” Borkowskiego, który przez organizatorów wyróżniony został nagrodą MVP turnieju. Mimo to na uwagę zasługuje heroiczna postawa zawodników z Górowa, których, co jest w tym sporcie czymś niemal bajkowym, średnia wieku w drużynie wynosiła 38 lat !!!
Trzecie miejsce w turnieju zajęli młodsi (dużo młodsi) koledzy zza miedzy „Terma Squad” z Lidzbarka Warmińskiego, którzy w meczu o 3 miejsce pokonali zawodników z Braniewa.

 

Drużyny i miejsca:
1. Ketron TEAM Olsztyn( Krystian Wojtkiewicz, Tomasz Biryłło, Paweł Borkowski)
2. TEAM Cresovia Górowo Iławeckie (Jurek Tatol, Marcin Kawiecki, Jacek Kawiecki, Marcin Kaszubat).
3. “Terma Squad” (Kamil Kotwicki, Mariusz Szczepański, Kuba Romasz)
4. Braniewo (Bartłomiej Laszuk, Kamil Maćkowiak, Dawid Gawłowski )

 

Jerzy Tatol

Facebooktwitter

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Skip to content