Górowscy siatkarze pożegnali 2017 rok w iście pięknym, sportowym stylu organizując VIII już Turniej Trójek Siatkarskich. Zgłosiło się do niego aż dziesięć zespołów: KS Wojciechy, “Ketron” Team, Bartoszyce, Bimber Team, TEAM Cresovia Górowo Iławeckie, Somsiedzi, Piecki, Braniewo, Pieniężno, Wenglorz Lidzbark Warmiński.

Siatkarze spotkali się w przeddzień sylwestrowej nocy, w sobotę 30 grudnia w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Górowie Iławeckim.

Turniej obył się bez kontuzji i wszelkich innych komplikacji. Wszyscy, mamy nadzieję, się nagrali do woli i przypomnieli sobie, że po świątecznym obżarstwie warto zrzucić nieco kalorii, by do dalszej części sezonu przystąpić w przyzwoitej kondycji. Mecz finałowy dostarczył wiele emocji i najlepszym okazał się zespół złożony w większości z zawodników Team Cresovia Górowo Iławeckie – KS Wojciechy.

Gospodarze trafili na bardzo mocną grupę, z której wyszedł późniejszy finalista – ekipa Ketron Team. Mniej gościnni okazali się w późniejszym etapie Turnieju zdecydowanie wygrywając kolejne mecze i tym samym zajmując piąte miejsce w końcowej klasyfikacji turnieju.

Trzecie miejsce w Turnieju zajęli koledzy z Bartoszyc, którzy pokonali Bimber Team 2:1.

 

Oto zwycięskie drużyny Turnieju:

  1. KS Wojciechy (Patryk Kulpaka, Ariel Fijoł, Mateusz Midura, Rafał Narkiewicz)
    2. Ketron TEAM (Krystian Wojtkiewicz, Łukasz Łokuciejewski, Mateusz Gołębiowski)
    3. Bartoszyce (Mateusz Gleba, Mateusz Łażewski, Kamil Garwacki, Krzysztof Dobrzeniecki)
Facebooktwitter

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Skip to content