Stary rok pożegnali przy siatce

Górowscy siatkarze pożegnali 2017 rok w iście pięknym, sportowym stylu organizując VIII już Turniej Trójek Siatkarskich. Zgłosiło się do niego aż dziesięć zespołów: KS Wojciechy, “Ketron” Team, Bartoszyce, Bimber Team, TEAM Cresovia Górowo Iławeckie, Somsiedzi, Piecki, Braniewo, Pieniężno, Wenglorz Lidzbark Warmiński.

Siatkarze spotkali się w przeddzień sylwestrowej nocy, w sobotę 30 grudnia w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Górowie Iławeckim.

Turniej obył się bez kontuzji i wszelkich innych komplikacji. Wszyscy, mamy nadzieję, się nagrali do woli i przypomnieli sobie, że po świątecznym obżarstwie warto zrzucić nieco kalorii, by do dalszej części sezonu przystąpić w przyzwoitej kondycji. Mecz finałowy dostarczył wiele emocji i najlepszym okazał się zespół złożony w większości z zawodników Team Cresovia Górowo Iławeckie – KS Wojciechy.

Gospodarze trafili na bardzo mocną grupę, z której wyszedł późniejszy finalista – ekipa Ketron Team. Mniej gościnni okazali się w późniejszym etapie Turnieju zdecydowanie wygrywając kolejne mecze i tym samym zajmując piąte miejsce w końcowej klasyfikacji turnieju.

Trzecie miejsce w Turnieju zajęli koledzy z Bartoszyc, którzy pokonali Bimber Team 2:1.

 

Oto zwycięskie drużyny Turnieju:

  1. KS Wojciechy (Patryk Kulpaka, Ariel Fijoł, Mateusz Midura, Rafał Narkiewicz)
    2. Ketron TEAM (Krystian Wojtkiewicz, Łukasz Łokuciejewski, Mateusz Gołębiowski)
    3. Bartoszyce (Mateusz Gleba, Mateusz Łażewski, Kamil Garwacki, Krzysztof Dobrzeniecki)
Facebooktwitter

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*