Po raz dwunasty spotkali się w sobotę 2 grudnia na hali sportowej w Górowie Iławeckim funkcjonariusze Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej aby wziąć udział w Turnieju Halowej Piłki Nożnej o puchar komendanta. Turniej rozpoczął się o godz. 10.00.

Do Górowa przybyły drużyny reprezentujące jednostki organizacyjne W-MOSG z Braniewa, Grzechotek, Górowa Iławeckiego, Bezled, Sępopola, Barcian, Węgorzewa, Gołdapi oraz drużyna Komendy Oddziału.

Zawodnicy mieli do dyspozycji dwie hale sportowe – na mniejszej mogli się rozgrzewać, natomiast na dużej rozgrywali mecze. Sportowcom nie brakowało woli walki, więc ich koledzy i kibice byli świadkami bardzo emocjonujących zmagań i ciekawych sytuacji godnych gry zawodowych futbolistów.

Rozgrywane z wojskową dyscypliną mecze szybko wyłoniły zwycięzców, którymi zostali:

I miejsce – SG Sępopol,

II miejsce – SG Braniewo,

III miejsce – SG Bezledy.

Najlepszym strzelcem Turnieju został Łukasz Sorkanicz z Braniewa, natomiast za najlepszego bramkarza uznano Roberta Murawskiego z Sępopola.

Zawody sędziowali: Rafał Rogowski oraz Jerzy Bukacki.

Głównym organizatorem tej cyklicznej imprezy sportowej był Komendant Placówki SG w Górowie Iławeckim ppłk Sławomir Ciok, natomiast prowadził ją Tomasz Mauch.

Turniej zakończył się rozdaniem sportowych trofeów – pucharów, medali oraz upominków.

Facebooktwitter

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Skip to content