Górowska gala sportu po raz szósty [film]

Miłym podsumowaniem minionego sezonu sportowego (2019) w mieście, a także zarazem i symbolicznym początkiem nowego, była zorganizowana przez zaangażowanych działaczy społecznych w Górowie Iławeckim już po raz szósty Gala Sportu.

Miejscowi sportowcy, trenerzy, zaproszeni goście, działacze i sympatycy spotkali się w sobotni wieczór 22 lutego w gościnnych progach Róży Wiatrów, aby razem podsumować osiągnięcia sportowe roku 2019, uhonorować zasłużonych, podziękować szczodrym sponsorom oraz, co było najważniejszą informacją wieczoru, poznać wyniki plebiscytu “Gońca Bartoszyckiego” na Najpopularniejszego Sportowca Górowa Iławeckiego w 2019 roku. W sms-owym głosowaniu kibiców wybrana została Edyta Husak, siatkarka żeńskiej drużyny Team Cresovia Górowo Iławeckie.

W podsumowaniu ubiegłego sezonu sportowego znalazło się także słowo-wspomnienie  poświęcone pamięci osoby pana Stanisława Kłoskowskiego, niegdysiejszego zawodnika CRESOVII Górowo Iławeckie, a potem długoletniego społecznego opiekuna stadionu miejskiego.

Na zakończenie gali przed zgromadzonymi w Róży Wiatrów zaprezentowały się dziewczęta ze szkoły podstawowej tańczące w zespołach ćwiczących w górowskim Ośrodku Kultury.

W drugiej, już mniej oficjalnej części, odbył się Charytatywny Bal Przyjaciół Górowskiego Sportu, dochód z którego organizatorzy przeznaczyli na leczenie mieszkanki Górowa Iławeckiego, 15-letniej Mai Kierul.

Na prowadzonej z dużą werwą i zaangażowaniem w czasie balu aukcji goście mogli stać się dumnymi posiadaczami wielu ciekawych przedmiotów i gadżetów ofiarowanych przez sponsorów i osoby nieobojętne.

Facebooktwitter

Next Post

Turniej Wiedzy Pożarniczej - eliminacje miejskie

śr Lut 26 , 2020
Ponad sześćdziesięciu uczniów wszystkich trzech górowskich szkół wzięło udział w środę 26 lutego w eliminacjach miejskich Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”. Zgodnie z regulaminem Turnieju jego uczestnicy zostali podzieleni na trzy grupy wiekowe i przystąpili do rozwiązywania testów przygotowanych odpowiednio dla każdej z nich. Zakres tematyczny Turnieju, znajomością którego […]

Zobacz także...