IX Grand Prix Górowa

23 kwietnia 2022 roku odbył się turniej nr 2 z cyklu IX Grand Prix Górowa Iławeckiego w tenisie stołowym. Frekwencja nie była zbyt wielka, gdyż wystartowało zaledwie 21 osób ale rywalizacja była niezwykle zacięta i widowiskowa.

Obok 20 zawodników-mężczyzn, do gry przystąpiła również 1 kobieta. Alicja Niedźwiecka z Ornety świetnie sobie radziła w konfrontacji z mężczyznami, sięgając po czwarte miejsca zarówno w kategorii wiekowej jak i w turnieju open.


Wyniki turnieju nr 2 :

Kobiety:
1. Alicja Niedźwiecka (Orneta).
Mężczyźni do lat 40:
1. Kamil Obarzanek (Bartoszyce)
2. Daniel Lakei (Górowo Iławeckie)

Mężczyźni 40 – 50 lat:
1. Grzegorz Komorowski (Płoskinia)
2. Marcin Wróblewski (Lidzbark Warmiński)
3. Bogdan Gałązka (Orneta)
Mężczyźni powyżej 50 lat:
1. Franciszek Jastrzębowski (Olsztyn)
2. Janusz Głębocki (Górowo Iławeckie)
3. Wiesław Skrętkowski (Lidzbark Warmiński) 

Open:
1.  Marcin Wróblewski (Lidzbark Warmiński)
2 . Franciszek Jastrzębowski (Olsztyn)
3. Grzegorz Komorowski (Płoskinia)

Klasyfikacje generalne po 2 turniejach:

Kobiety:
1. Kinga Leżańska (Bartoszyce) – 30 pkt
1. Alicja Niedźwiecka (Orneta) – 30 pkt.
3. Ewelina Danielczyk (Węgorzewo) – 25 pkt.
4. Elżbieta Danielczyk (Węgorzewo) – 20 pkt.

Mężczyźni do lat 40:
1. Kamil Obarzanek (Bartoszyce) – 60 pkt.
2. Daniel Lakei (Górowo Iławeckie) – 50 pkt.

Mężczyźni 40 – 50 lat:
1. Grzegorz Komorowski (Płoskinia) – 55 pkt
2. Krzysztof Gromek (Lidzbark Warmiński) – 34 pkt
3. Jarosław Wikira (Kętrzyn) – 30 pkt
4. Andrzej Żubrowski (Górowo Iławeckie) – 30 pkt.
4. Kamil Obarzanek (Bartoszyce) – 30 pkt.
6, Daniel Lakei (Górowo Iławeckie) – 26 pkt.
7. Marcin Wróblewski (Lidzbark Warmiński) – 25 pkt.
8. Bogdan Gałązka (Orneta) – 20 pkt.
8.  Leszek Wojda (Olsztyn) – 20 pkt.
10. Alicja Niedźwiecka (Orneta) – 18 pkt.
11. Andrzej Gromek (Orneta) – 16 pkt.
12. Marcin Dadura (Lidzbark Warmiński) – 12 pkt.
12. Mariusz Bronk (Giżycko) – 12 pkt.
12. Wiesław Rudzik (Elbląg) – 12 pkt.
12. Jan Symołon (Górowo Iławeckie) – 12 pkt.

Mężczyźni powyżej 50 lat:
1.  Franciszek Jastrzębowski (Olsztyn) – 55 pkt.
2. Janusz Głębocki (Górowo Iławeckie) – 37 pkt
3. Zdzisław Śwircz (Giżycko) – 36 pkt.
4. Krzysztof Benzef (Giżycko) – 32 pkt.
5. Jacek Onufrowicz (Lidzbark Warmiński) – 30 pkt.
6. Stanisław Miciun (Bartoszyce), – 30 pkt. 
7. Marek Pawlak (Górowo Iławeckie) – 28 pkt.
8. Wojciech Szewczyk (Górowo Iławeckie) – 24 pkt.
 9. Wiesław Skrętkowski (Lidzbark Warmiński)  – 20 pkt
10. Janusz Rososiński (Giżycko) – 18 pkt.
11. Jan Pisarczyk (Bartoszyce), Waldemar Bucholc (Klewki) – 14 pkt.

Open:
1. . Franciszek Jastrzębowski (Olsztyn) – 45 pkt.
2. Grzegorz Komorowski (Płoskinia) – 34 pkt.
3. Jarosław Wikira (Kętrzyn) – 30 pkt.
3. Marcin Wróblewski (Lidzbark Warmiński) – 30 pkt.
5. . Zdzisław Śwircz (Giżycko) – 28 pkt.
6. Krzysztof Benzef (Giżycko) – 26 pkt.
7. Jacek Onufrowicz (Lidzbark Warmiński) – 25 pkt.
8. Krzysztof Gromek (Lidzbark Warmiński) – 24 pkt.
9. Stanisław Miciun (Bartoszyce) – 24 pkt.
10. Andrzej Żubrowski (Górowo Iławeckie) – 22 pkt.
11. Janusz Głębocki (Górowo Iławeckie) – 20 pkt.12. Alicja Niedźwiecka (Orneta),  Leszek Wojda (Olsztyn)  – 18 pkt.
14-16. Kamil Obarzanek (Bartoszyce),  Wojciech Szewczyk (Górowo Iławeckie),  Marek Pawlak (Górowo Iławeckie) – 18 pkt.
17-19 Bogdan Gałązka (Orneta), Wiesław Skrętkowski (Lidzbark Warmiński),   Janusz Rososiński (Giżycko) – 16 pkt.
20. Daniel Lakei (Górowo Iławeckie) – 16 pkt.
21. Marcin Dadura (Lidzbark Warmiński) – 14 pkt.
22. Kinga Leżańska (Bartoszyce),  Andrzej Gromek (Orneta) – 12 pkt.
24-27 Elżbieta Danielczyk (Węgorzewo), Ewelina Danielczyk (Węgorzewo), Waldemar Bucholc (Klewki), Wiesław Rudzik (Elbląg) – 10 pkt.
28 -30. Jan Pisarczyk (Bartoszyce), Mariusz Bronk (Giżycko), Jan Symołon (Górowo Iławeckie) – 8 pkt.

(BOB)

Facebooktwitter

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*